Oproep: wil jij een bijdrage leveren aan de organisatie van de viering van 450 jaar Rheden?

Op 31 oktober jl. is er een eerste bijeenkomst in de Kerkhorst geweest met betrekking tot het 450 jarig bestaan in 2023 van de gemeente Rheden. De aanwezigen waren positief om vanuit ons dorp ook een bijdrage te leveren aan de  festiviteiten. Op maandag 12 december 2022 om 20.00 uur in de Kerkhorst staat de volgende bijeenkomst gepland. Ben- of ken jij iemand die ideeën heeft voor de invulling van het programma, de handen uit de mouwen wil steken of op andere wijze een bijdrage wil leveren aan de viering van het 450 jarig bestaan van Rheden, dan zien wij jou graag op 12 december.

Zie voor meer informatie het bijgevoegde document Flyer 450 jaar gemeente Rheden

Oproep: wil jij een bijdrage leveren aan de organisatie van de viering van 450 jaar Rheden?
Schuiven naar boven
error: Content op deze site is beschermd.