Onderzoek naar veiligheid in de  gemeente Rheden

Hoe veilig voelt u zich in uw buurt? Waar meldt u criminaliteit? Heeft u zich in de afgelopen 12 maanden onveilig gevoeld? Dit zijn enkele vragen die worden gesteld aan inwoners van de gemeente Rheden in verband met het nieuwe veiligheidsbeleid. Met de uitkomsten van deze enquête krijgt de gemeente een goed beeld van de veiligheidssituatie en de mogelijkheden tot verbetering. De verwachting is dat de gemeenteraad in januari 2023 een besluit neemt over dit nieuwe beleid.

Deelname is belangrijk

Het is belangrijk dat iedereen meedoet met de enquête. Alleen bij hoge deelname ontstaat een goed beeld van de veiligheidssituatie. De online enquête is vanaf dinsdag 2 november tot woensdag 16 november eenvoudig in te vullen via www.rheden.nl/veiligheidsbeleid. Ook is de enquête uitgezet via het inwonerspanel Rheden Spreekt. De vragen gaan over criminaliteit, onveiligheid, buurtproblemen en het melden van criminaliteit. De gemeente gebruikt de uitkomsten van dit onderzoek voor het nieuwe  veiligheidsbeleid.

Onderzoek naar veiligheid in de  gemeente Rheden
Schuiven naar boven
error: Content op deze site is beschermd.