Samen afsteken samen opruimen

Woensdag 4 januari 2023 houdt de gemeente Rheden weer de actie ‘Samen afsteken… Samen opruimen’. Inwoners ruimen dan vuurwerkafval op. Naast een schone en veilige buurt levert deze actie ook een waardebon voor iets lekkers bij de bakker op.

Het afsteken van vuurwerk hoort bij Oud en Nieuw. Hoe mooi het ook is, het levert rommel op. Door deze opruimactie is de buurt snel weer schoon.

In de laatste weken van het jaar kregen de groepen 7/8 van de basisscholen in de gemeente al flyers met uitleg over de vuurwerkactie en werden vuilniszakken uitgedeeld. Elke volle vuilniszak met vuurwerkafval is goed voor een waardebon bij de plaatselijke bakker. De bonnen kunnen tot en met 15 januari 2023 op 11 locaties worden ingewisseld voor iets lekkers.

Meer informatie

Meer informatie over de actie is te vinden op www.rheden.nl/jaarwisseling

Samen afsteken samen opruimen
Schuiven naar boven
error: Content op deze site is beschermd.